MENU
PL | DE | EN

Dobrze dobrany!

W odpowiedzi na oczekiwania rynku, wprowadzamy do naszej oferty budynki typowe, opracowane na podstawie naszych doświadczeń, satysfakcji klientów, tej użytkowej a także finansowej.

NOT COMPLICATED – NC1

Ci spośród Was, którzy przymierzają się do spełnienia swoich marzeń o własnym domu, wiedzą najlepiej jak sytuacja na polskim rynku budowlanym potrafi zaskoczyć. Z jednej strony dynamiczny wzrost cen surowców i robocizny, z drugiej długi termin oczekiwania na wykonawców i bardzo drogi kredyt. W takiej sytuacji Inwestor często traci chęć spełnienia własnych marzeń o swoim idealnym miejscu na Ziemi.


Należy tu podkreślić, że wybierając nasz projekt sprawnie i szybko Inwestor może zamieszkać we własnym domu. Pamiętajmy szybkie budowanie, to oszczędność kosztów na poszczególnych etapach budowy, a termin zamieszkania w wymarzonym domu nie musi być aż tak odległy i niemal nierealny.

Rozwiązaniem jest jedyna propozycja

Dobrze dobrany projekt, spełniający zaplanowane potrzeby wygodnego życia, gwarantujący niskoemisyjność, a co za tym idzie tani i bezpieczny w eksploatacji. I co najważniejsze - z krótkim terminem realizacyjnym, który daje gwarancję szybkiego przeprowadzenia procesu budowlanego, odporność na zawirowania rynku i zamieszkanie we własnym domu.

Zapytaj
o wycenę

Przedstawiamy więc dzisiaj Wam pierwszy z budynków typowych KROSBUD – NC1.

NC1 to nowoczesna stodoła, budynek parterowy o przemyślanej funkcji i atrakcyjnej bryle. Od strony ogrodu została zaprojektowana pergola, doskonałe miejsce na posiłki w porze letniej i spędzanie popołudnia w ogrodzie. Budynek ma trzy sypialnie i duży pokój dzienny z otwartą kuchnią, dwie łazienki przy czym jedna znajduje się przy sypialni głównej, obok garderoby, pomieszczenie techniczne, którego wielkość możemy dopasować do potrzeb zainstalowanego systemu grzewczego, przesuwając ścianę między łazienką a pomieszczeniem technicznym. Nad pokojem dziennym zaprojektowano strop katedralny, nadający wyjątkowy charakter pomieszczeniu . W budynku mamy możliwość wykonania antresoli nad częścią sypialnianą, którą można zaadoptować na biuro, pokój zabaw, bibliotekę, kino domowe, miejsce wypoczynku itp. wg uznania inwestora. Schody na antresolę można wykonać jako widoczne w przestrzeni dziennej lub wydzielić na nie miejsce, zmniejszając pomieszczenie techniczne. Do budynku istnieje możliwość doprojektowania garażu, bez ingerencji w rozmieszczenie stolarki (ściana szczytowa jest bez okien).

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Z PRZYJEMNOŚCIĄ ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA.

KROSBUD S.J. © 2024 - Domy z keramzytobetonu | Producent keramzytu | Projekty domów keramzytowych | Domy modułowe | Domy prefabrykowane | Gorzów Wielkopolski | Polityka prywatności | Wykonawca strony: Profesjonalne-Strony.com