Pol Deu Eng
facebook krosbud

Produkujemy prefabrykaty keramzytowe

Zadzwoń do nas 509 122 751

lub napisz wyceny@krosbud.pl

Krosbud Domy z Kreamzytu

Domy wielorodzinne z keramzytu

Domy wielorodzinne posiadają wiele zalet. Zdecydowanie tą najważniejszą, jest tutaj z całą pewnością możliwość mieszkania w pewnego rodzaju wspólnocie. Lepsza znajomość z sąsiadami, większe możliwości socjalizacji dzieci, czy wreszcie - znacznie większy komfort bezpieczeństwa, to tylko niektóre z aspektów, które należy podkreślić, kiedy mówimy o domach wielorodzinnych.

Koniecznie należy też zwrócić uwagę na fakt, że jeśli chodzi o realizację takich projektów, nasza firma posiada blisko dwudziestoletnie doświadczenie, jeśli chodzi o prace na rynku budowlanym. Istniejemy od 10 lat i na swoim koncie mamy ponad 2000 zrealizowanych projektów. To daje nam prosty rachunek, że rocznie jesteśmy w stanie wykonać około 50 projektów domów wielorodzinnych! Każdy z nich zaprojektowany jest zgodnie z wszelkimi zasadami bezpieczeństwa. Dbamy także o to, aby nasi klienci mieli poczucie iż każdy projekt dopasowany jest indywidualnie do ich potrzeb.

Mając na uwadze wszystkie powyżej opisane czynniki, możecie mieć państwo pewność, że decydując się na zaufanie naszej firmie, zyskujecie gwarancję tego, że wasze domy będą w stu procentach spełniały wszelkie oczekiwania. Dodatkowo, odznaczamy się stosunkowo krótkim czasem realizacji takiego zamówienia - wszystko dzięki temu, że posiadamy zespół wykwalifikowanych specjalistów - zarówno z zakresu budownictwa, jak i architektury. Nie zwlekajcie zatem ani chwili dłużej i już dziś umówcie się na spotkanie z naszymi doradcami.