Pol Deu Eng
facebook krosbud

Produkujemy prefabrykaty keramzytowe

Zadzwoń do nas 509 122 751

lub napisz wyceny@krosbud.pl

Krosbud Domy z Kreamzytu

Prefabrykowane domy keramzytowe

Na spełnienie marzeń o posiadaniu własnego domu z ogrodem nie trzeba już czekać długimi latami. Kluczem do szybkiego zamieszkania we własnych czterech ścianach wydają się być nowoczesne domy z keramzytu, które powoli stają się prawdziwym hitem zarówno na polskim, jak i na międzynarodowym na rynku budowlanym. Trwałe i wytrzymałe budynki keramzytowe są wznoszone w wielu krajach Ameryki Północnej i Europy Zachodniej. Szacuje się, że statystycznie w ten sposób jest budowanych już nawet 60% obiektów.

Projekty domów z keramzytów stają się coraz bardziej popularne, gdyż to właśnie od nich rozpoczyna się cała inwestycja. Prefabrykowane domy keramzytowe można budować praktycznie przez cały rok, również w sezonie zimowym. Warto podkreślić, że keramzyt, z którego wznoszone są domy ekologiczne, jest materiałem zdrowym i naturalnym – uzyskał pozytywną opinię Państwowego Zakładu Higieny. Jest on produkowany z tak czystego surowca, że został nawet dopuszczony do kontaktu z żywnością!

Budowa domów z keramzytu stała się popularna przede wszystkim ze względu na szybkość wznoszenia. W odróżnieniu od budowy metodą tradycyjną, ekologiczny dom keramzytowy można wznieść w przeciągu trzech-czterech miesięcy. Ściany w takim budynku są wykonywane z gotowych modułów, co pozwala na zminimalizowanie tak zwanych „prac mokrych”. Ich powierzchnia jest gładka i równa, a co więcej, nie wymaga nawet tynkowania.

Prefabrykowane domy keramzytowe charakteryzuje wiele zalet, które z zestawieniu z właściwościami tradycyjnych technologii, wydają się w jeszcze większym stopniu podkreślać atrakcyjność keramzytu. Jest to materiał o uniwersalnym zastosowaniu, który nie tylko skraca czas budowy domu, ale również ułatwia montaż instalacji oraz wykończenie wnętrz. Keramzytowe budownictwo ekologiczne jest stosowane w Europie już od przeszło trzydziestu lat i z biegiem czasu zyskuje coraz większe grono zwolenników.


Krosbud - Budynki użyteczności publicznej, budynki rolnicze

budownictwo użyteczności publicznej / rolniczej

Krosbud - Budownictwo Pasywne

budowle pasywne i energooszczędne

Wykonawca: Profesjonalne-Strony.com